Wieczór gier psychologicznych

Jeśli w niedzielny wieczór, masz ochotę wyskoczyć z domu sam, lub z przyjaciółmi, ale nie bardzo masz pomysł gdzie - zapraszamy do nas na wieczory gier i zabaw psychologicznych!

Oprócz planszówek oraz łamigłówek, przygotowaliśmy dla Was ogromny wachlarz gier, ćwiczeń i zabaw interakcyjnych, które odbywać się będą pod okiem profesjonalnego trenera. Dzięki tym zadaniom będziecie mieli okazję odkryć swoje talenty, mocne strony, zmierzyć się ze swoimi emocjami lub zajrzeć w głąb siebie.

Ćwiczenia, oprócz zapewnienia wspaniałej rozrywki mają także głęboki cel, którym przede wszystkim będzie spojrzenie na samego siebie z zupełnie nowej perspektywy. Podczas spotkań niejednokrotnie będziemy mieli okazję eksplorować zakamarki swojego umysłu, odkrywać talenty i umiejętności z których czasami nie zdawaliśmy sobie sprawy! Każde ćwiczenie rozwojowe po zakończeniu, zostanie omówione w grupie, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej wniosków i przydatnych informacji na przyszłość.

Chciałbyś spojrzeć na siebie z kilku różnych stron jednocześnie?

Chciałbyś rozwijać lub odkrywać nowe możliwości i umiejętności?

Chciałbyś sprawdzić się w zadaniach, z którymi nigdy wcześniej nie miałeś styczność?

A może chciałbyś po prostu spędzić czas w przyjaznym gronie ludzi, gotowych na poszukiwanie i odkrywanie nieznanych talentów?

Jeśli tak, to te spotkania są właśnie dla Ciebie!

Przyjdź do nas, przekonaj się, że warto i zostań z nami na dłużej!

Jeżeli masz interesującą grę, w którą chciałbyś pokazać grupie, weź ją ze sobą :)

UWAGA!
WYDARZENIE BEZPŁATNE!

Ze względu na limitowaną ilość miejsc prosimy o punktualne przybycie.