Terapeutyczna Kawiarnia

Nasza innowacyjna forma działalności powstała na bazie potrzeb naszych klientów. Chciałabyś udać się na warsztaty z dzieckiem, ale nie wiesz co robić przez dwie godziny warsztatów? Chciałabyś wypić w spokoju kawę gdy Twoje dziecko będzie bawiło się w zasięgu wzroku? Zapraszamy Cię do naszej kawiarni terapeutycznej, miejscu zbudowanemu na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie terapii. Obcenie w naszym zespole pracuje ponad 20 specjalistów z wieloletnim stażem. Poznaj nasze pozostałe usługi:

 

Przystań Psychologiczna powstała z myślą dostarczania profesjonalnych usług z zakresu zdrowia psychicznego. 

Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają na superwizje co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii, oraz zadowolenie klientów. Terapeuci Przystani Psychologicznej to pasjonaci, ludzie dla których praca terapeuty jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju.

Portal Pomocy Psychologicznej On-line powstał, aby w szybki i łatwy sposób, przy użyciu internetowej formy komunikacji, dostarczać profesjonalnych porad z zakresu psychologii.

Wraz z rozwojem technologicznym pojawiły się nowe możliwości, wzrosła także potrzeba wygody i komfortu. Proponowana przez nas internetowa forma pomocy psychologicznej jest sposobem zaadaptowania nowych możliwości technicznych do współczesnych warunków i potrzeb nowoczesnego zinformatyzowanego społeczeństwa.

Firma Przystań Psychologiczna Szkolenia powstała w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy korzystali z usług Przystani Psychologicznej.

Wielu z nich polecało nas swoim pracodawcom, bądź też sami byli pracodawcami, którzy chcieli abyśmy przeszkolili czy wsparli w trudnych chwilach ich pracowników. Na bazie tych doświadczeń postanowiliśmy stworzyć unikalny program wsparciowo-szkoleniowy dla Firm. Współpracujemy z korporacjami, mniejszymi firmami oraz instytucjami. Najważniejsze dla nas jest, skuteczność naszych działań oraz zadowolenie Klientów, które to możemy potwierdzić referencjami.